Make your own free website on Tripod.com
1. Андрію, подай будь-ласка свою коротку біографію, що ти за людина?
-- Я відношу себе до простих добрих людей котрі ненавидять зло але в той же час не дуже знають як потрібно з ним боротися крім того що писати музику.Я прожив більшу частину свого свідомого життя в Новояворівську ві дякуючи його географічному розташуванню пізнавав світ по західних мірках за що і дякую долі.

2. Як повстала ваша команда"СКРЯБІН", яка була ваша ціль, чого хотіли осягнути?
-- Наслухалися музики і захотіли самі спробувати - так в двох словах можна описати зародження Скрябіна. Дуже багато інформації накипіло в наших головах в той час ( початок 90х років) і ми пішли себе реалізовувати - то був найплодовитіший період нашої творчості - за рік ми написали з 60 пісень більшість з яких побачить світ ще в майбутньому.Ціль в Скрябіна була - ми хотіли залишити слід на Землі - кавалок чогось доброго на шо могли б колись подивитися ті хто прийде після нас. На рахунок популярності також були приховані мрії. Звичайно хотілося бути знаними.Але з часом все перемінилося - не скажу що той процес був дуже коротким - навпаки - зустрілися нам купи пригод різних і стали ми чути відповідальність страшну перед людьми за то що робим - то є добре але треба тримати ту відповідальність на дистанції щоби могти говорити правду.

3. В яку сторону змінилось Ваше життя, коли стали зірками?
-- Життя набрало страшних обертів. Вихідні відсутні. Але нема на що нарікати -- бо ми любим свою роботу . Мали ми неприємний період зіркової хвороби яка мало не зїла нас живцем але, Богу дякувати, вийшли з того переможцями.Маємо власну студію СПАТИ на якій самі все робимо. Ми щасливі люди.

4. Найбільші вартості, які ви доцінюєте в людях?
-- Чесність, патріотизм,інтелігенцію.

5. Звідки ви черпаєте свою енергію до творчості?
-- Не знаю. Якщо би знав - обовязково розказав би. А так не хочу наводити на вас туман про натхнення з космосу чи ще щось - приходить звідкись.Часом то звязано з природою а часом з емоціями.

6. Як ви важаєте, це твій талант від Бога, чи може це наслідок мозольної праці?
-- Мозольна праця була але вже як мені здається для шліфування того що хтось мені дав. Від Бога напевно є частка - хто ж крім нього може щось такого подарувати?

7. Чи в твоєму житті є місце для Бога?
-- Я маю Бога в собі. Я не ходжу до церкви за винятком Лаври і не приймаю участі в різноманітних обрядах. Але я знаю - Бог є - він з нами і ми маєм бути з ним.

8. Твоя думка про монастир і людей, котрі присвячуються служінню Богові?
Схиляю голову перед тими людьми що в монастирі. Якщо ти вмієш присвятити себе Богові - в тебе неабияке серце. Такі серця тримають нашу планету при житті.

9. Щоб Ти хотів змінити в своєму житті?
-- Багато - але не знаю з чого починати - і чи варто. Головне я якось навчився слухати той голос що всередині - він зачасту правий. І на добре виходить.Більшість тих змін які я хотів би запровадити звязані з добробутом моєї сімї але я зразу ж згадую людей котрі просять гроші на вокзалах і мені стає ніяково перед собою.

10. Через свою музику, що Ти хочеш переказати людям?
-- Я хочу показати: тут добро а тут - зло. Зла не треба боятися але його краще уникати ніж битися з ним по-дурному. то дуже коротко.

11. Плани на майбутнє?
-- Плани ніколи не збуваються коли я про них розкажу наперед. Так що вибачайте. А побажання в мене до всіх одне - будьте людьми. Дбайте про себе і про тих хто навколо нас.