Make your own free website on Tripod.com

ІНТЕРВ'Ю НАПЕРЕДОДНІ ЗЕЛЕНОГО ТУРУ

Занотував Славік (м. Запоріжжя)


- Я знаходжуся на власній студії групи «Скрябін» «Спати». Тож не може не виникнути такого запитання: «Чи добре вам працюється на новому місці?»
Р: Класно! Ми вже закінчили альбом і то, що тут зробилося, нас надихає на то, щоби не зупинятися і рухатися вперед.
- Наша розмова відбувається напередодні вашого всеукраїнського туру. Як тривала підготовка?
Р: Весь той матеріал, який записаний для альбому реміксів «Танець Пінгвіна», є складовою частиною концерту в тому турі. Наша підготовка почалася з запису тих реміксів, а як там то всьо організовувалося – не знаю. Є дуже багато організаторів і менеджерів, які то всьо робили.
- До речі, це вже не перше ваше турне, тобто якийсь досвід вже є: чи можете ви сказати, чим принципово відрізняється цей тур від попереднього? Яку він матиме концепцію?
Р: То перше турне. . . Неправильне слово – концепція! Воно якби. . . якщо можна назвати то концепцією, то це і є турне. Турне називається «Збережемо природу для життя!», проходитиме під загальним символом ««Скрябін» за зелених». Ми підтримуєм на парламентських виборах партію зелених. Вважаєм, що ми робим правильно і пропонуєм молодим людям зробити свій вибір, власне, в тому напрямку. А турне. . . Який досвід ти маєш на увазі?
- Ну, тобто якийсь. . . Якщо виникали якісь складнощі. . .
Р: Та ціле наше життя складається з складностей і їхніх вирішень. Які можуть бути складнощі?Концерт в місті, приїжджаєш, робиш всьо таке, граєш. Саме головне – то ті дві години концерту, коли спілкування з людьми, власне, як люди то всьо сприймають. І для нас той тур буде тим цікавий, що ми будемо виконувати пісні, навіть не пісні, а ремікси, які ще ніхто не чув, тобто альбом не виходив і його не можна ніде почути, ніде взагалі, хіба шо на радіо. Ми сьогодні були на ефірі і пускали пісні, і, власне, буде цікаво побачити реакцію людей, які чують то в перший раз.
- А яка концертна програма буде запропонована вашим прихильникам?
Р: В її складі той реміксовий альбом і декілька нових реміксів – тобто, які не вийдуть на тому альбомі, але то будуть досить відомі пісні.
- Хлопці, нещодавно ви відзняли новий відеокліп на пісню «Танець Пінгвіна», можливо, дехто зміг побачити той кліп на телеекранах, і в ньому ви знялися у дуже незвичайному для вас одязі. Тож це пов'язане зі зйомкою саме цієї пісні чи «Скрябін» збирається принципово відступити від тих суворих кольорів?
Р: Імідж буде супутний нам в цілому турне, і весь той час, поки буде жити активним життям програма «Танець Пінгвіна», поки буде свіжий альбом реміксів. . . То не новий імідж, то – ще одна сторона наша, тобто, її ніхто не знав, а підійшов час її показати.
- Кожен альбом буде відкривати ваші нові творчі можливості?
Р: Звичайно, так було кожен раз. То є закономірним, коли люди випускають якийсь новий альбом і показують зображення до того альбому. Тобто, альбом має супроводжуватися відповідним, адекватним виглядом групи.
- Ростік, не хочеться забігати вперед, але дійсно, у вас таке велике турне, яке ось днями розпочнеться, але я дійсно не можу не запитати вас про те, які плани у вас є на час після повернення?
Р: Багато роботи в студії: будемо записувати пісні, з яких будуть складатися альбоми, будемо жити.